W załączeniu przedstawiamy Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego. 

Czytaj więcej Sezon grzewczy – apel Krajowej Izby Kominiarzy

Wójt Gminy Łabunie informuje, że nadal można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie pn.: „Energia słoneczna na terenie Gminy Łabunie".

Czytaj więcej Energia słoneczna na terenie Gminy Łabunie

Dwudziestego października odwiedziły nas przedszkolaki (grupy 3-latków i 4-latków) z Przedszkola w Łabuńkach Pierwszych. Części z maluszków znana jest nasza biblioteka. Mają u nas własne karty biblioteczne, biorą udział w akcji Mała książka wielki człowiek. Odwiedzają nas wraz z rodzicami. Dla części była to pierwsza wizyta w bibliotece.

Czytaj więcej Lekcje biblioteczne dla najmłodszych

Zwracamy się z gorącym apelem do naszych mieszkańców i innych osób, którym nie są obojętne losy bezdomnych zwierząt o pomoc w znalezieniu domu dla trzech kotów.

Czytaj więcej Poszukiwane osoby chętne do adopcji.

Zapraszamy całe rodziny na familijny rajd pieszy "Szlakiem pamięci Niepodległej" z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Najpierw odwiedzimy miejsca pamięci, potem ogrzejemy się przy ognisku. Zapisy już ruszyły.

Czytaj więcej Zapraszamy na rodzinny rajd pieszy “Szlakiem pamięci Niepodległej”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach w związku z ogłoszonym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej Programem „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022, prosi o kontakt osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia.

Czytaj więcej Opieka wytchnieniowa – edycja 2022

Lubisz piłkę nożną? Namów kolegów lub poznaj nowych znajomych. Dołącz do sportowej drużyny Sparty Łabunie.

Czytaj więcej Dołącz do Akademii Sparty

Urząd Gminy w Łabuniach pilnie poszukuje właściciela psa.
Pies został zgłoszony w miejscowości Łabuńki Pierwsze.
Osoby, które mogą wiedzieć do kogo należy zwierzę bardzo prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Łabunie (84) 611-60-25

Czytaj więcej Pilnie poszukiwany właściciel psa